АКЦІЯ "3+1". Купуйте 3 шприци універсального композита Reflectys та отримайте 1 шприц у ПОДАРУНОК.

Є в наявності
Багато
Кількість:
- +

Ціна: 3296.00 грн 2472.00 грн

Купити
Купити в 1 клiк

made in Japan

Оригінальний продукт

прямо із заводу

сертифіковано в україні

Crystal - Офіційний представник в Україні

код захисту від підробки

вибір професіоналів

АКЦІЯ "3+1". Купуйте 3 шприци універсального композита Reflectys та отримайте 1 шприц у ПОДАРУНОК.

Купуйте ТРИ шприци французького універсального композита REFLECTYS і отримайте четвертий у ПОДАРОК!
REFLECTYS composite (РЕФЛЕКТІС композит) – універсальний світлотвердіючий наногібридний композит. Його застосовують для реставрації фронтальної групи зубів - порожнин III і IV класів, пришийкових порожнин V класу, зокрема поверхонь коренів, а також для реставрації жувальної групи зубів - порожнин I й II класів.

З матеріалом зручно працювати, тому що він:
Має оптимальну консистенцію. Композит достатньо густий і еластичний: не стікає та не липне до інструмента під час работи. Його можна легко й швидко моделювати.
Швидко полімеризується. Композит наносять шарами товщиною до 2,5 мм. Щоб матеріал повністю полімеризувався достатньо 20-30 секунд впливу світлом, залежно від відтунку.
Легко полірується. Після твердіння матеріалу, йому надають форму фінішним бором. Щоб увести реставрацию у правильний прикус, зайвий матеріал зішліфовують. Після цього відновлений зуб готовий до полірування. Композит виглядає природно та довго зберігає сухий блиск.
Має 16 відтінків. Універсальні відтінки середньої прозорості REFLECTYS composite повністю відповідають шкалі VITA classical. Щоб підібрати полімер під колір зубів пацієнта, зуби спочатку очищають від пігментації та нальоту профілактичною пастою або сумішшю води з мийним порошком. А якщо ви не можете підібрати необхідний відтінок, змішайте композит декількох відтінків.

Переваги REFLECTYS composite
Універсального композит REFLECTYS практично не дає усадки під час полімеризації. Результат – пацієнти менше скаржаться на післяопераційну чутливість.

Натуральні кольори композита допомагають зробити реставрацію природною та непомітною. Перехід пломбувального матеріалу в тканини зуба практично непомітний. На стику зуба й реставрації не виникає біла лінія.

Відтінки: A1, А2, А20, А3, А3.5, А30, В1, В2, В3, С2, С3, D3, E, І, P.
Паковання: 1 шприц, 4 г; шпатель.
Виробник: ITENA (Франція)


будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук


З цим товаром купляють