IPERBOND MAX universal adhesive (Айпер Бонд Макс), адгезивна система восьмого покоління, флакон (5 мл), Itena.

Є в наявності
Багато
Кількість:
- +

Ціна: 1710.00 грн

Купити
Купити в 1 клiк

IPERBOND MAX universal adhesive (Айпер Бонд Макс), адгезивна система восьмого покоління, флакон (5 мл), Itena.

IPERBOND MAX (Айпер Бонд Mакс)  – адгезивна система восьмого покоління. Це універсальний адгезив, придатний для самопротравлювання. Він використовується в адгезивній техніці реставрації та полімеризується світлом.


Для чого використовують систему IperBond Ultra
IPERBOND MAX від французької компанії ITENA – це універсальна бонд-система, яка забезпечує високу адгезію та є простою і зручною у використанні. Вона містить протравлювальний агент, праймер і бонд. Систему наносять в один етап і полімеризують. Після цього поверхня зуба готова до реставрації.
Матеріал використовують для герметизації дентину та створення адгезивного з'єднання між:
• композитами/компомерами та емаллю/дентином;
• керамічними або композитними непрямими реставраціями та емаллю/дентином;
• композитними матеріалами й композитами, металами, амальгамою, керамікою.

Переваги бонд-системи IperBond
Самопротравлювальний та світлотвердіючий матеріал IPERBOND MAX є зручним у роботі та довговічним. Завдяки йому лікарі роблять надійні реставрації з тривалим строком служби. Стоматологи вибирають IPERBOND MAX, тому що він:
• міцно з'єднує реставраційний матеріал з емаллю й дентином. Водночас компенсується усадку матеріалу і стрес усадки, зменшується ризик відриву реставрації.
• захищає зуб від утворення мікрощілин і мікропідтікань. Знижується ризик виникнення післяопераційної чутливості й розвитку вторинного карієсу.
• простий в застосуванні. Щоб протравити поверхню й підготувати її до реставрації, краплю бондів втирають в дентин і емаль одноразовою щіткою протягом 20 секунд. Після цього поверхню сушать стисненим повітрям, що не містить мастил, протягом 5 секунд. Для полімеризації галогеновою або світлодіодною лампою достатньо 20 секунд.
• безпечний для пацієнта. Матеріал наноситься в невеликій кількості індивідуальною щіткою. У разі випадкового проковтування він не заподіє шкоди пацієнтові.
У поєднанні з IPERBOND MAX адгезив можна використовувати разом із матеріалами хімічного або подвійного твердіння. Феноли, оксид цинку, евгенол і деякі інші матеріали не варто застосовувати з IPERBOND MAX, адже вони перешкоджають його полімеризації.

Паковання: флакон (5 мл).
Виробник: ITENA (Франція)


будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук


З цим товаром купляють