D FINDERS (Д ФАЙНДЕРС) №08, №10, №12, №15 (25 мм, 6 шт), Mani

Є в наявності
Багато
08
- +
10
- +
12
- +
15
- +

Ціна: 228 грн

Купити
Купити в 1 клiк
Залишити відгук

japan

преміальна японська твердоволоконна сталь

ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОДУКТ

ПРЯМО ІЗ ЗАВОДУ

СЕРТИФІКОВАНО В УКРАЇНІ

КОД ЗАХИСТУ ВІД ПІДРОБКИ

ВИБІР ПРОФЕСІОНАЛІВ

CRYSTAL - ексклюзивний ПРЕДСТАВНИК В УКРАЇНІ

D FINDERS (Д ФАЙНДЕРС) №08, №10, №12, №15 (25 мм, 6 шт), Mani

За допомогою цього інструмента стоматологи швидко й безпечно готують кореневі канали до подальшого ендодонтичного лікування. D-Finders (Д-Файндерс) – міцні й жорсткі оригінальні файли від виробника MANI (Японія).

Чому стоматологи вибирають D-Finders

Стоматологи з 70 країн вибирають D-Finders для лікування каналів через такі переваги:

• Висока проникаюча здатність. Файл виготовлено з твердоволоконної нержавіючої сталі, яка оброблена в особливий спосіб. Жорсткість і міцність виробу в 1,5 рази вище, ніж у звичайних файлів того ж розміру. Завдяки цим характеристикам ймовірність поломки інструмента зводиться до нуля.
• Ефективність використання. Гостра крайка інструменту точно та швидко розколює кальцифіковані утворення. Це заощаджує час стоматолога й пацієнта.
• Високоточна конусність. Показник точності файлів D-Finders вище стандартів ISO. Інструмент ковзає в каналі та розширює його без формування сходинок. 
• Безпечність. Форма різальної крайки допомагає уникнути ефекта “вкручування”. Під час використання інструмента не травмуються навколишні тканини. Гумовий стоппер захищає від занадто глибокого введення.
• Зручна рукоятка. Використовувати інструмент легко і зручно. Форма рукоятки з нековзним покриттям адаптована під руку користувача. Рука стоматолога менше втомлюється, не тремтить у процесі очищення зуба. 

Матеріал стержня не боїться корозії, стійкий до зношування. Кольором рукоятки позначено розмір відповідно до вимог ISO. Це спрощує пошук потрібного розміру в процесі роботи.

Завдяки D-подібної форми перерізу й оригінальній технології обробки нержавіючої сталі, інструмент має дуже високу міцність на злам.

Застосовують для обробки кальцифікованих кореневих каналів. Продається у пакованні по 6 штук.Де використовують файли D-Finders?

D-Finders використовують, якщо потрібно:
• пройти кальцифіковані й вузькі кореневі канали;
• створити “килимової доріжки”.
Розміри виробу відповідають вимогам международного стандарта ISO. Доступні у розмірах: #08, 10, 12, 15.

Виробник: MANI (Японія)З цим товаром купляють