СЕПТАНЕСТ з адреналіном 1:100.000 (Septanest with adrenaline 1:100.000) 50 картриджів по 1,7 мл. Анестетик. Septodont (Франція)

Немає в наявності
Кількість:
- +

Ціна: 1140 грн

Повідомити про наявність
Купити в 1 клiк
Залишити відгук

Made in France

перший у світі по виробництву анестетиків!

Прямо із заводу

 Сертифікат якості/реєстр

 Державне реєстраційне посвідчення

 Вибір професіоналів

Зберігання на ліцензованому фармацевтичному складі

Crystal - Офіційний представник заводу Septodont в Україні

СЕПТАНЕСТ з адреналіном 1:100.000 (Septanest with adrenaline 1:100.000) 50 картриджів по 1,7 мл. Анестетик. Septodont (Франція)

Шановні лікарі, згідно з п. 2.6 Лицензійних умов № 723 дистанційну (через інтернет-крамницю) торгівлю лікарськими засобами заборонено.

Інформацію про товар надано для ознайомлення. Цю товарну позицію можна придбати в мережі ліцензованих аптек crystal-dental.com.ua/kontakty/  або за телефоном 050-722-99-44


Чому стоматологи вибирають SEPTANEST з адреналіном:

1) Висока ефективність, яка забезпечує повне знеболення у разі будь-яких стоматологічних втручань.

2) Достатня тривалість дії – 3-60 хвилин для стандартних стоматологічних втручань.

3) Швидко наступає анестезія (відносно короткий латентний період – 2-3 хв).

4) Низька системна токсичність і відсутність тяжких побічних реакцій.

Знеболювання є обов'язковою частиною більшості стоматологічних процедур. Завдяки йому процес лікування зубів проходить комфортніше як для лікаря, так і пацієнта. 


     

Стоматологи довіряють цьому препарату:

Надійний - Анестетик SEPTANEST схвалено органами охорони здоров’я 70 країн світу.

Стерильний - Під час виробництва картриджі проходять два етапи стерилізації: попередню й термінальну. Картридж стерилізують наповненим і герметично закритим. Така процедура унеможливлює інфікування під час стерилізації.

Не містить латексу - Латекс і його білки можуть викликати алергічні реакції – від висипань до анафілактичного шоку. Препарат не контактує з латексом як у процесі виробництва, так і в упаковці, і тому є безпечним для пацієнтів, які мають алергію. 

     

Форма випуску: по 1,7 мл у картриджі (по 10 картриджів у блістері, по 5 блістерів у картонній коробці).

Виробник: SEPTODONT


Увага! Всі світлини, розміщені на цьому сайті, є інтелектуальною власністю ТОВ "КРИСТАЛ ФАРМА". Будь-яке несанкціоноване використання, копіювання, поширення та внесення змін до зображень, розміщених на сайті, є забороненимівважатиметься порушенням авторських прав. ТОВ "КРИСТАЛ ФАРМА" захищає свої права на інтелектуальну власність відповідно до положеньчинного законодавства та норм міжнародногоправаДля використаннявказаних вище світлин з будь-якоюметою необхідно отримати письмову згоду правовласника.
З цим товаром купляють