Silagum Putty Standart (Сілагум Паті Стандарт), А-силікон для базових відбитків, 2 банки по 262 мл, DMG

Є в наявності
Багато
Кількість:
- +

Ціна: 1728 грн

Купити
Купити в 1 клiк
Залишити відгук

made in Germany

Оригінальний продукт

прямо із заводу

сертифіковано в україні

код захисту від підробки

вибір професіоналів

Crystal - Ексклюзивний представник в Україні

Silagum Putty Standart (Сілагум Паті Стандарт), А-силікон для базових відбитків, 2 банки по 262 мл, DMG

Silagum Putty Standard (Силагум Пати Стандарт) – це матеріал на основі А-силікону, призначений для створення базових відбитків щелепи. В'язка маса добре змішується вручну і швидко застигає. Готові відбитки легко вилучати з ротової порожнини.

Чому стоматологи вибирають силіконовий матеріал Silagum Putty Standard
А-силіконова маса Silagum Putty Standart – це нетоксичний гіпоалергенний матеріал без смаку й запаху. Готові відбитки мають відмінну розмірну стабільність, дезинфікуються у будь-який спосіб і дозволяють відливати моделі багато разів.

Переваги силіконової маси Silagum:

Гідрофільність. Матеріал не вступає в реакцію з водою та слиною. А-силіконова маса створює відбитки субгінгівальних областей ідеальної точності. Передаються навіть найдрібніші деталі (відколи й тріщини на емалі).

Простота використання. У пакованні є 1 банка силіконової маси, 262 мл, і 1 банка каталізатора, 262 мл. Маса й каталізатор мають однорідну консистенцію. Засоби легко дозувати та зручно змішувати вручну. Готові відбитки просто вилучаються з ротової порожнини і не залишають слідів.

Розмірна стабільність. Матеріал має високу еластичність і низьку усадку під час стискання. Він добре відновлюється після деформації, яка виникає у процесі вилучення. Відливати протези можна й за місяць після зняття відбитка.

Економічна вигода. Для змішування маси не потрібно купувати канюлі або дорогий апарат MixStar, адже є економічна версія для ручного змішування.

  

  

А-силіконова маса Silagum Putty Standard призначена для зняття попередніх відбитків мостоподібних протезів і коронок.

Также Silagum-Putty Standard і Silagum-Putty Soft рекомендуються для двоетапних відбитків, оскільки обидва матеріала демонструють відносно високі значення твердості за Шором тип А, отже забезпечується легкість вирізування відвідних каналів в базовому шарі відбитка для рівномірного розподілу матеріалу Silagum-Light.

Твердість за шкалою Шора тип А ~ 70

Форма випуску: 1 банка, 262 мл, – база, 1 банка, 262 мл, – каталізатор.

Виробник: DMG (Німеччина)З цим товаром купляють